Często zadawane pytania / Libristo.pl

Często zadawane pytania

Poniżej zamieściliśmy pytania, które zadawane są nam najczęściej oraz tematy, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród naszych klientów. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Kiedy zostanie przyznany mi rabat za poprzednie zakupy?

Aby otrzymać rabat, składanie zamówienia musi zakończyć się powodzeniem. Rabat zostaje dodany do Twojego konta, kiedy Ty masz w ręku zakupioną książkę, a my pieniądze za nią.

Jak mogę skorzystać z rabatu otrzymanego za poprzednie zakupy?

Aby skorzystać z rabatu, musisz zalogować się na swoje konto. Przy każdym logowaniu niezędne jest posługiwanie się tymi samymi danymi. Tylko w ten sposób nasz system rozpozna, że już wcześniej u nas kupowałeś.

Czym jest dodruk książki?

Jeżeli w opisie książki podana jest informacja, że czeka ona na dodruk, oznacza to, iż książka ta nie jest w danej chwili dostępna, ale jej wydawca właśnie drukuje dodatkowe egzemplarze. Jeżeli termin ich wydania jest znany, zobaczysz go w szczegółach książki. Książkę możesz zamówić już teraz, a my wyślemy ją do Ciebie, jak tylko będzie dostępna.

Jaka jest różnica pomiędzy dodrukiem a nowym wydaniem?

Jeżeli książka została wyprzedana, ale czytelnicy nadal są nią zainteresowani, wydawca drukuje dodatkowe egzemplarze. Treści zawarte w dodruku nie różnią się w znaczący sposób od tych przedstawionych w oryginalnym wydaniu. Nowe wydanie natomiast różni się od oryginału kodem EAN, a w niektórych przypadkach również okładką. Dodatkowo wiadomości zawarte w literaturze fachowej w nowym wydaniu są często aktualizowane. Informacje o dostępności w większości przypadków znajdują się na naszej stronie w szczegółach książki.

Mogę kupić książkę ze statusem „Niedostępna”?

Jeżeli w szczegółach książki widzisz status „Niedostępna”, oznacza to, że wydawca nie ma jej już na składzie. Z tego względu tytuł nie jest osiągalny również u nas. Zazwyczaj jest to stan przejściowy. W niektórych księgarniach ostatnie egzemplarze książki mogą być jeszcze dostępne.

Możecie dostarczyć książki, których nie macie w ofercie?

Tak. Skontaktuj się z nami, jeżeli szukasz tytułu, którego nie ma aktualnie w naszej ofercie. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci tę książkę jak najszybciej.

Dlaczego w swojej ofercie prezentujecie również wyprzedane książki?

My nie tylko sprzedajemy książki. My je przede wszystkim lubimy. I właśnie dlatego chcemy być wartościowym źródłem informacji o rynku książkowym. Jeżeli chcesz widzieć tylko i wyłącznie dostępne tytuły, proponujemy zastosowanie filtru wyszukiwania. W ten sposób wyniki wyszukiwania zostaną ograniczone do książek, które mamy na składzie.

Co mam zrobić, jeśli po złożeniu zamówienia zauważyłem jeszcze jeden produkt, który chcę kupić?

Dopóki zakupione produkty nie zostały wysłane, w każdej chwili możesz dodać do swojego zamówienia dodatkowe pozycje. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie pomoże Ci przy skompletowaniu zamówienia.

Jeżeli zamówię kilka tytułów z różnymi terminami dostawy, dostanę je wszystkie jednocześnie, czy też będziecie mi je wysyłać oddzielnie?

Zazwyczaj wysyłamy całe zamówienie naraz. Książki z różnymi terminami dostawy zostaną do Ciebie wysłane, dopiero kiedy wszystkie będą dostępne. Jeżeli zażyczysz sobie, żebyśmy wysłali je oddzielnie w kilku paczkach, prosimy o kontakt. Wysłanie książek z jednego zamówienia w różnych terminach nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji zapłacisz za każdą wysłaną paczkę.

To były pytania, które nasi klienci zadają nam najczęściej. Wybraliśmy je spośród wielu innych. Więcej o poszczególnych tematach:

O nas


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31975 punktów

Copyright! ©2008-24 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Wszystkie książki świata w jednym miejscu. I co więcej w super cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: