Forget Me Not / Libristo.pl
Forget Me Not

Kod: 04002610

Forget Me Not

Autor Isabel Wolff

A sparkling new novel from the bestselling author of }A Question Of Love{, which is perfect for fans of Jane Green and Catherine Alliott. Anna Temple decides to leave her job in the City and pursue her dream of becoming a landscap ... więcej

32.72

Zwykle: 39.36 zł

Oszczędzasz 6.64 zł


Dostępna u dostawcy w małych ilościach
Wysyłamy do 4 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Forget Me Not

Za ten zakup dostaniesz 20 punkty

Opis

A sparkling new novel from the bestselling author of }A Question Of Love{, which is perfect for fans of Jane Green and Catherine Alliott. Anna Temple decides to leave her job in the City and pursue her dream of becoming a landscape gardener, but then she meets the gorgeous Xan. Will be supported by magazine advertising.

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Modern & contemporary fiction (post c 1945)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

32.72

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-18 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie

Język:

Wyjątkowa księgarnia oferująca miliony książek w świetnych cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 199 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: