Purple Hibiscus

Kod: 04002965

Purple Hibiscus

Autor Chimamanda Ngoz Adichie

Shortlisted for the 2004 Orange Prize, this is a haunting tale of Africa and an adolescence undergoing tremendous changes. It will appeal to fans of Alice Walker and J.M. Coetzee. "Political brutality and domestic violence, religi ... więcej

43.98

Zwykle: 60.24 zł

Oszczędzasz 16.27 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 5 - 8 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Purple Hibiscus

Za ten zakup dostaniesz 25 punkty

Opis

Shortlisted for the 2004 Orange Prize, this is a haunting tale of Africa and an adolescence undergoing tremendous changes. It will appeal to fans of Alice Walker and J.M. Coetzee. "Political brutality and domestic violence, religion and witchcraft all merge with subtle force in this memorable novel" Hugo Hamilton

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Modern & contemporary fiction (post c 1945)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

43.98

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 14001 miejsc odbioru

Copyright ©2008-21 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: