Purple Hibiscus / Libristo.pl
Purple Hibiscus

Kod: 04002965

Purple Hibiscus

Autor Chimamanda Ngoz Adichie

Shortlisted for the 2004 Orange Prize, this is a haunting tale of Africa and an adolescence undergoing tremendous changes. It will appeal to fans of Alice Walker and J.M. Coetzee. "Political brutality and domestic violence, religi ... więcej

46.99

Zwykle: 50.01 zł

Oszczędzasz 3.02 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 5 - 7 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Purple Hibiscus

Za ten zakup dostaniesz 28 punkty

Opis

Shortlisted for the 2004 Orange Prize, this is a haunting tale of Africa and an adolescence undergoing tremendous changes. It will appeal to fans of Alice Walker and J.M. Coetzee. "Political brutality and domestic violence, religion and witchcraft all merge with subtle force in this memorable novel" Hugo Hamilton

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Modern & contemporary fiction (post c 1945)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

46.99

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-19 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie

Język:

Wyjątkowa księgarnia oferująca miliony książek w świetnych cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 199 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: