Restore Me

Kod: 18649499

Restore Me

Autor Tahereh Mafi

Książka, którą wszyscy rozbili mnie fani, czekali, jest wreszcie tutaj. Czwarta niesamowita rata New York Times Bestselled Ya Fantasy Seria idealna dla fanów Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, nieznajomych rzeczy i L ... więcej

46.76

Zwykle: 60.41 zł

Oszczędzasz 13.65 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 5 - 8 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Restore Me

Za ten zakup dostaniesz 25 punkty

Opis

Książka, którą wszyscy rozbili mnie fani, czekali, jest wreszcie tutaj. Czwarta niesamowita rata New York Times Bestselled Ya Fantasy Seria idealna dla fanów Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, nieznajomych rzeczy i Leigh Barduga sześć Crowthe Dziewczyna z mocą zabicia z jednym dotykiem ma teraz Świat w dłoni. Przejęła sektora 45, został nazwany Supreme Commander, a teraz ma ostrożność na boku. Ale kiedy tragedia uderza, musi stawić czoła ciemności, która mieszka zarówno wokół, jak i wewnątrz niej Urodziła się w małym mieście gdzieś w Connecticut i obecnie znajduje się w Santa Monica w Kalifornii, z mężem, Ransom Riggs, kolega Bestselled Autor Miss Peregrine's Home dla osobliwych dzieci i ich młodej córki. Zwykle można je znaleźć nadceniona i utknięta w książce Odważę się przestać czytać. " - Kami Garcia, # 1 New York Times Bestselled współautorem pięknych serii stworzeń "wciągającej, intensywnej i emancji z romansem. Jestem zazdrosny. Nie mogłem go położyć. " - Lauren Kate, # 1 New York Times Bestselled Autor Fallen Series "Tharereh Mafi's Prastle, Chrupki prozy według wynalazku z surowymi emocjami. Eksponujące, wysokie stawka saga samodzielnego odkrycia i zabronionej miłości, shatter me Series jest koniecznością dla fanów Dystopii Młodej Dorosłych - czy jakiejkolwiek literatury! " -Ransom Riggs, # 1 New York Times Bestselled Autor Miss Peregrine's Home na osobliwe dzieci "IGITE Naprawdę zapala wszystkie pięć zmysłów. Wieje twój umysł i sprawia, że ​​jesteś głodny więcej swoich niesamowitych postaci. Będzie całkowicie wysadza twoje oczekiwania; Tahereh Mafi naprawdę wie, jak dostarczyć! - TeenReads.com.

Tłumaczenie automatyczne   |   Oryginalny tekst (Angielski)

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Adventure stories (Children's / Teenage)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

46.76

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 17359 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: