Šikmý kostel 2

Kod: 33476503

Šikmý kostel 2

Autor Karin Lednická

Kościół kątowy książki 2 wyjdzie 21 stycznia 2021 roku. Z Barikiem, Ludwikiem, Julki i innych bohaterów trylogii, pochyły kościół jest następnie napotkany po tym, jak zostawiliśmy je na końcu pierwszej części. Podczas gdy złote ... więcej

64.90

Zwykle: 98.19 zł

Oszczędzasz 33.29 zł


Dostępna w małych ilościach
Wysyłamy do 48 godzin

Potrzebujesz więcej egzemplarzy?Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości egzemplarzy, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić ich dostępność.


Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Šikmý kostel 2

Opis

Kościół kątowy książki 2 wyjdzie 21 stycznia 2021 roku. Z Barikiem, Ludwikiem, Julki i innych bohaterów trylogii, pochyły kościół jest następnie napotkany po tym, jak zostawiliśmy je na końcu pierwszej części. Podczas gdy złote czasy występują w reszcie nowo stworzonego Czechosłowacji, w Karvinie - jak teraz mianowane miasto - wciąż jest bardzo silnie odzwierciedlone konsekwencje poprzednich zdarzeń dramatycznych. Przewidują wszystkie obszary życia. Nie zawsze dobrze. Można jednak powiedzieć, że dwudziestoletni lata są względną Selkanką, czasem znaczącej zmiany społecznej i boomu gospodarczego. Wybór generacji może cieszyć się przywilejami, które były nieosiągalne w niedawnej przeszłości i zaczyna się rozprzestrzeniać wcześniej nadmiernie opcji. Jednak nadzieja kiełkowania energicznie kończąca kryzys gospodarczy, a następnie wzrastał w nastrojach nacjonalistycznych. Wzrośnie napięcia firmy i rodziny naszych bohaterów podzieliły różne poglądy: podczas gdy jeden z nadchodzących zagrożeń obawiających się lub noszących niszczące konsekwencje, inne trwające zmiany przywidziane jako szansa na cierpienia niesprawiedliwości. Jednak po wystąpieniu okupacji niemieckiej, Smost ostatecznie rozbija, ale w tym regionie II wojna światowa była zupełnie inna niż lodowa w innym miejscu. Tym razem jest również zbudowany na prawdziwych wydarzeniach, a czytnik niespodzianki dowiaduje się, że wiele z tego, co odbywa się w drugiej pracy pochyłego Kościoła, pozostał ukryty w trzynastej historii dzielnicy na długą dekadę.

Tłumaczenie automatyczne   |   Oryginalny tekst (Czeski)

Szczegóły książki

Kategoria Knihy v češtině Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Historické

64.90

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 17359 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: