Slownictwo Polskie w Cwiczeniach dla Obcokrajowcow

Kod: 15365763

Slownictwo Polskie w Cwiczeniach dla Obcokrajowcow

Autor Anna Seretny

Slownictwo polskie w cwiczeniach dla obcokrajowcow to zbior cwiczen w ukladzie tematycznym, przygotowany z mysla o cudzoziemcach uczacych sie polszczyzny na poziomie B2. Opanowanie zebranej w nim leksyki umozliwi im podejmowani ... więcej

65.02

Zwykle: 72.30 zł

Oszczędzasz 7.28 zł


Dostępna u dostawcy w małych ilościach
Wysyłamy za 3 - 9 dni

Potrzebujesz więcej egzemplarzy?Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości egzemplarzy, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić ich dostępność.


Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Slownictwo Polskie w Cwiczeniach dla Obcokrajowcow

Za ten zakup dostaniesz 38 punkty

Opis

Slownictwo polskie w cwiczeniach dla obcokrajowcow to zbior cwiczen w ukladzie tematycznym, przygotowany z mysla o cudzoziemcach uczacych sie polszczyzny na poziomie B2. Opanowanie zebranej w nim leksyki umozliwi im podejmowanie i skuteczna realizacje szerokiego spektrum dzialan jezykowych:receptywnych, produktywnych i mediacyjnych,gdyz ... nie zabraknie im slow. Zbior sklada sie z 20 jednostek tematycznych, zebranych w 4 moduly zakonczone "sprawdzianem leksykalnym". Kazda jednostka zawiera kilkanascie roznorodnych cwiczen. Umozliwiaja one uczacym sie zarowno samodzielne odkrywanie znaczen wyrazow, utrwalanie nowo poznanego slownictwa, jak i rozmaite dzialania za jego pomoca. W cwiczeniach, ktore w wiekszosci opieraja sie na tekstach poruszajacych aktualne problemy, wykorzystane zostaly nastepujace techniki pracy: . dopasowywanie wyrazow do ich definicji; . uzupelnianie luk sterowanych i otwartych; . uzupelnianie tekstow wyrazami z banku; . dopelnianie kolokacji; . dobieranie poprawnych polaczen wyrazowych; . wybor formy leksykalnej adekwatnej do kontekstu; . parafrazowanie; . tworzenie form pokrewnych; . tworzenie matryc slowotworczych; . formulowanie sterowanej leksykalnie odpowiedzi krotkiej lub rozszerzonej. Slownictwo polskie w cwiczeniach dla obcokrajowcow moze byc wykorzystywane zarowno do pracy samodzielnej (klucz do cwiczen), jak i pod kierunkiem nauczyciela.

Szczegóły książki
Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

65.02


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-20 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: