Black Flamingo

Kod: 25377357

Black Flamingo

Stonewall Book Award Winner A fierce coming-of-age verse novel about identity and the power of drag, from acclaimed UK poet and performer Dean Atta. Perfect for fans of Elizabeth Acevedo, Jason Reynolds, and Kacen Ca

94.21

Zwykle: 117.72 zł

Dostarczymy do Świąt


Dostępna u dostawcy w małych ilościach
Wysyłamy za 5 - 8 dni

Potrzebujesz więcej egzemplarzy?Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości egzemplarzy, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić ich dostępność.


Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Black Flamingo

Za ten zakup dostaniesz 52 punkty

Opis

Stonewall Book Award Winner A fierce coming-of-age verse novel about identity and the power of drag, from acclaimed UK poet and performer Dean Atta. Perfect for fans of Elizabeth Acevedo, Jason Reynolds, and Kacen Ca

Szczegóły książki
Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

94.21


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 16653 miejsc odbioru

Copyright ©2008-21 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: