Merciful Crow / Libristo.pl
Merciful Crow

Kod: 22608386

Merciful Crow

Autor Margaret Owen

Debut author Margaret Owen crafts a powerful saga of vengeance, survival, and sacrifice--perfect for fans of Leigh Bardugo and Kendare Blake--in The Merciful Crow. "Packed to the teeth with fresh worldbuilding and righteous f ... więcej

49.04

Zwykle: 51.54 zł

Oszczędzasz 2.50 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 9 - 13 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Merciful Crow

Za ten zakup dostaniesz 29 punkty

Opis

Debut author Margaret Owen crafts a powerful saga of vengeance, survival, and sacrifice--perfect for fans of Leigh Bardugo and Kendare Blake--in The Merciful Crow. "Packed to the teeth with fresh worldbuilding and righteous f

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Fantasy & magical realism (Children's / Teenage)

49.04

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31975 punktów

Copyright! ©2008-24 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Wszystkie książki świata w jednym miejscu. I co więcej w super cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: