Welcome to Night Vale: A Novel

Kod: 02983070

Welcome to Night Vale: A Novel

Autor Joseph Fink, Jeffrey Cranor

From the creators of the wildly popular Welcome to Night Vale podcast comes this New York Times bestselling mystery of appearances and disappearances. The Telegraph calls Night Vale a 'cultural phenomenon' and Time Out says it's ' ... więcej

55.56

Zwykle: 61.69 zł

Dostarczymy do Świąt


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy do 4 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Welcome to Night Vale: A Novel

Za ten zakup dostaniesz 31 punkty

Opis

From the creators of the wildly popular Welcome to Night Vale podcast comes this New York Times bestselling mystery of appearances and disappearances. The Telegraph calls Night Vale a 'cultural phenomenon' and Time Out says it's 'as hilarious as it is macabre'. For fans of Stephen King, Serial, Twin Peaks and of course the number one iTunes podcast itself. Now in paperback

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Horror & ghost stories

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

55.56

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 16785 miejsc odbioru

Copyright ©2008-21 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: