Program partnerski / Libristo.pl

Program partnerski

Zostań naszym partnerem i rozwiń swoje możliwości. Nawiązanie z nami relacji biznesowych pomoże Ci w skutecznym wypromowaniu swojej działalności. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą materiałów marketingowych lub zniżkami dla Twoich klientów, skontaktuj się z nami. Możesz również sprzedawać u nas swoje produkty i to tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na nasz system prowizyjny, czy też sprzedaż bezpośrednia w naszym sklepie internetowym wyda Ci się korzystniejszą opcją. Współpraca z nami się opłaca.

Dystrybucja ulotek

Oferujesz korzystne rabaty na swoje produkty lub usługi? Nie wahaj się z nami skontaktować. Roześlemy Twoje ulotki, dodając je do naszych przesyłek. Ta forma współpracy umożliwi Ci zaprezentowanie swoich produktów, rabatów czy promocji potencjalnym klientom.

Dlaczego współpracować właśnie z nami?

Kupony rabatowe dla Twoich klientów

Jeżeli chciałbyś zaoferować swoim klientom zniżkę na zakupy u nas, skontaktuj się z nami.

Korzyści wynikające ze współpracy z nami?

System prowizyjny

Zarabiaj więcej dzięki naszemu wyjątkowemu systemowi prowizyjnemu. Jak to zrobić? Zamieść na swojej stronie internetowej profesjonalnie zaprojektowane graficzne elementy reklamowe prezentujące nasz sklep lub określony produkt. W naszej ofercie posiadamy obecnie ponad
21 546 000 produktów, a liczba ta stale się zwiększa.

Za każdy produkt sprzedany dzięki systemowi prowizyjnemu nasi partnerzy otrzymują - w zależności od rodzaju sprzedanego towaru - do 10% prowizji. W przypadku, gdy klient odwiedzi naszą stronę dzięki reklamie zamieszczonej na stronie partnera, ale nic nie kupi, prowizja nie przepada. Jeżeli wspomniany klient w ciągu następnych 30 dni dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie, prowizja jest wypłacana zgodnie z założeniem.

Korzyści płynące z systemu prowizyjnego

Niestety w tej chwili nie zawieramy współpracy z nowymi partnerami. :-(

Pracujemy jednak nad zwiększeniem możliwości naszego systemu, aby nawiązanie współpracy było jak najszybciej możliwe. Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą. Dziękujemy za zrozumienie.

Zarabiaj z nami. Sprzedawaj nasze produkty i usługi w swoim sklepie internetowym.

Jak to działa?

Niestety w tej chwili nie zawieramy współpracy z nowymi partnerami. :-(

Pracujemy jednak nad zwiększeniem możliwości naszego systemu, aby nawiązanie współpracy było jak najszybciej możliwe. Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą. Dziękujemy za zrozumienie.Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą
Wpisz proszę swój e-mail i numer telefonu.Coś o Tobie. Adres URL i krótki opis grupy docelowej.

Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko podjęcie współpracy będzie możliwe.

O nas


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31975 punktów

Copyright! ©2008-24 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Wszystkie książki świata w jednym miejscu. I co więcej w super cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: