Olive Kitteridge

Kod: 04295032

Olive Kitteridge

Autor Elizabeth Strout

From the author of "Amy & Isabelle" and "Abide With Me", this is a novel in 13 parts, each narrative centred around its singular and formidable heroine, Olive Kitteridge. Perfect for fans of Anita Shreve and Anne Tyler.

46.89

Zwykle: 60.11 zł

Oszczędzasz 13.22 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 5 - 8 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Olive Kitteridge

Za ten zakup dostaniesz 26 punkty

Opis

From the author of "Amy & Isabelle" and "Abide With Me", this is a novel in 13 parts, each narrative centred around its singular and formidable heroine, Olive Kitteridge. Perfect for fans of Anita Shreve and Anne Tyler.

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Modern & contemporary fiction (post c 1945)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

46.89

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 15001 miejsc odbioru

Copyright ©2008-21 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: