Punkty odbioru osobistego / Libristo.pl

Punkty odbioru osobistego

Dla komfortu naszych klientów, towary zakupione w naszym sklepie internetowym, możesz odebrać za dodatkową opłatą lub za darmo, w stałych punktach odbioru osobistego kiosk w Ruchu.

Jak działa punkt odbioru osobistego?

Swoją paczkę odbierasz w jednym z ponad 2000 dostępnych w całej Polsce punktów sieci Ruch. Przy składaniu zamówienia wybierasz kiosk, który najbardziej Ci odpowiada, a my dostarczamy do niego zamówione książki. O dostarczeniu przesyłki zostajesz poinformowany SMS-em oraz e-mailem. Paczka czeka na Ciebie w kiosku 5 dni.

Czy mogę kupić książkę w punkcie odbioru?

NIE. W punkcie możesz odebrać zamówione tytuły oraz zapłacić za nie, jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej. Nie jest on oddziałem naszego sklepu, dlatego nasze książki nie są tam dostępne.

Na stronie sklepu zamówiona przeze mnie książka posiada status „dostępna w magazynie“. Czy mogę ją odebrać już dzisiaj?

NIE. Książka dostępna jest tylko w głównym magazynie naszej firmy. Jeżeli książkę chcecie odebrać w wybranym przez was punkcie, najpierw musimy ją dostarczyć w wybrane przez was miejsce -kiosk Ruchu. Trwa to od 2 do 4 dni roboczych.

Czy w kiosku mam możliwość dokonania płatności kartą?

NIE. W tej chwili możesz płacić jedynie gotówką. Płatności kartą możesz dokonać, gdy za zamówienie płacisz z góry. Wtedy w punkcie odbioru nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Muszę zamówienie odebrać osobiście?

NIE. Zamówienie może odebrać każdy, kto poda Twoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia lub hasło z SMS-a potwierdzające dostarczenie książek do kiosku. Jeżeli za swoje zamówienie nie zapłaciłeś z góry, osoba odbierająca musi za nie zapłacić w punkcie.

Czy jest możliwość, aby przedłużyć czas przechowywania książek w punkcie?

TAK. Wydłużenie czasu przechowywania książek jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z Działem Obsługi Klienta.

Usługa „odbiór w punckie“ jest płatna?

TAK. W przypadku płatności przy odbiorze dodatkowy koszt dostawy to 11.99 zł, przy płatności z góry (przelewem lub kartą) tylko 5.99 zł. Za dostarczenie paczek do kiosku odpowiada zewnętrzna firma, której płacimy za dostawę naszych produktów do wybranego przez Ciebie punktu. Ponieważ mamy najniższe ceny książek na rynku, nie możemy dopłacać do ich transportu.

Mam możliwość skontrolowania zawartości zamówienia w kiosku?

TAK. Zamówienie zapakowane jest w przezroczystą folię tak, abyś mógł swobodnie sprawdzić, czy książki w paczce są tymi, które zamówiłeś. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta – na pewno Ci pomożemy.

To wszystko odnośnie punktów odbioru. Sprawdź także:

Przewodnik zakupów


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31808 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: