Formy płatności

Zapłacić możesz na kilka sposobów. Oferujemy możliwość zapłaty przy odbiorze (płatność za pobraniem), przelewem i dwa rodzaje płatności on-line: kartami płatniczymi VISA, MasterCard i Maestro oraz poprzez system PayPal.

Płatność za pobraniem

Jeżeli zdecydujesz się na płatność za pobraniem, za zamówienie zapłacisz pracownikowi Poczty Polskiej lub kurierowi gotówką przy odbiorze.

Przelew bankowy

Przy płatności przelewem należność za zamówienie musi zostać uregulowana przed wysłaniem go do adresata. W przeciwnym razie zamówione produkty nie będą odesłane/sprzedane. Instrukcje dotyczące płatności przelewem wysyłane są w e-mailu podsumowującym zamówienie.

Przed dokonaniem płatności przez internet lub przekazem pocztowym, sprawdź proszę dokładnie wprowadzone dane, aby uniknąć wszelkich komplikacji związanych z realizacją zamówienia. Zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Konto bankowe

Płatność kartą

Przy płatności kartą zostaniesz przekierowany na stronę serwisu VISA / MC 3D Secure, gdzie sfinalizujesz transakcję.

Zostaniesz poproszony o podanie następujących danych:


Akceptujemy karty MasterCard, Maestro, VISA i VISA Electron, które posiadają autoryzację na dokonywanie płatności internetowych. W przypadku, gdy płatność zostanie odrzucona, skontaktuj się z bankiem.

Dokonywanie płatności kartą jest u nas bezpieczne

Informacje dotyczące płatności wprowadzasz bezpośrednio do aplikacji na stronie usługodawcy. Transfer danych z Twojego komputera chroniony jest algorytmem szyfrowania, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Nasi pracownicy nie mają dostępu do danych z Twojej karty.

System PayPal

Nasi klienci mogą płacić również poprzez system PayPal. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę PayPal, gdzie wprowadzisz dane potrzebne do zapłaty.

Płatność na fakturę

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem na fakturę, jako formę płatności wybierz przelew bankowy i wpisz "Płatność na fakturę". Ta forma płatności dostępna jest tylko i wyłącznie dla szkół, przedszkoli i bibliotek.

To byłoby tyle o formach płatności. Może Cię też zainteresować:

Przedewodnik zakupów


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-20 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: