Program lojalnościowy / Libristo.pl

Program lojalnościowy LIBROAMANTO

Pół pusta biblioteka to smutny widok. Dlatego naszych wiernych klientów nagradzamy rabatami, upominkami czy różnego rodzaju benefitami. Aby skorzystać z tych bonusów, zaloguj się na konto klienta w trakcie składania zamówienia. Konto klienta jest tworzone automatycznie przy pierwszym zamówieniu i oznacza dostęp do klubu LIBROAMANTO.

Jak działa klub LIBROAMANTO?


Punkty są zsumowane ze wszystkich zrealizowanych zamówień. Zamówienie musi być odebrane i opłacone przez klienta. Rabat 5% na kolejne zakupy obowiązuje przez 12 miesięcy od ostatniego zamówienia. Liczbę zdobytych punktów i listę konkretnych nagród znajdziesz na swoim koncie klienta po zalogowaniu. Nagrody klubu LIBROAMANTO nie są dostępne dla kont VIP lub innych typów kont na naszej stronie.

Zalety klubu LIBROAMANTO na palcach jednej ręki

  1. Prosty system zbierania punktów.
  2. Przenosiny punktów pomiędzy kontami klientów.
  3. Rabaty na dalsze zakupy.
  4. Stylowe upominki o książkowej tematyce.
  5. Zamiast upominku darmowa wysyłka.

Więcej o LIBROAMANTO

Książki to nasz świat. Zakres naszej biblioteki jest tak duży, że obejmuje kilka stref czasowych. Kiedy thrillery są o trzeciej, powieści są o siódmej rano! :-) Przyjdź i wybierz z oferty ponad 21 milionów tytułów!

LIBROAMANTO oznacza w Esperanto “miłośnik książek”. Esperanto jest najczęściej używanym językiem międzynarodowym. Nasza marka działa w kilku krajach i z tego powodu wybraliśmy nazwę uniwersalną.

Kochamy książki i wierzymy, że siła wiedzy, samorozwoju i słowa pisanego idą w parze z lepszym jutrem dla każdego z nas. Klubowicze LIBROAMANTO mają nieograniczony dostęp do literatury z całego świata. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię ikigai, uprawa pięciolistnego żeń-szenia czy hodowla jednorożców, mamy to, czego szukasz. Bo wyjątkowi czytelnicy również zasługują na wyjątkową ofertę. I dlatego robimy to, co robimy. Być z nami „zawsze o stronę dalej”.

Rabaty i inne korzyści już omówiliśmy. Może Cię też zainteresować:

Przewodnik zakupów


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31975 punktów

Copyright ©2008-24 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Wszystkie książki świata w jednym miejscu. I co więcej w super cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: