Pakowanie i wysyłka / Libristo.pl

Pakowanie i wysyłka

Do pakowania zamówień przywiązujemy szczególną wagę. Aby uniknąć uszkodzeń, nasze książki wysyłamy w opakowaniach z 3-warstwowej tektury falistej zaprojektowanch specjalnie z myślą o wysyłaniu książek. Na życzenie i za drobną opłatą zapakujemy Twoje książki w podarunkowy papier ozdobny i wyślemy do wybranej przez Ciebie osoby, dodając tekst, który sam stworzyłeś.

Pakowanie na prezent

Chcesz podarować komuś zakupione książki? Zostaw to nam - zajmiemy się wszystkim. Książki wyślemy na wskazany adres i dołączymy do nich przygotowaną przez Ciebie dedykację. Jako prezent możesz też podarować książki, których nie ma jeszcze w sprzedaży. Czyż to nie jest wspaniałe?!

Jak to zrobić? To proste!

Co będzie dalej?

Pakowanie w papier ozdobny

Jeżeli zdecydowałeś się na podarowanie komuś zakupionej u nas książki, chętnie ją dla Ciebie zapakujemy w elegancki papier ozdobny. Prezentowi finezji doda piękna kokarda. Podarunek w takim wydaniu obdarowana osoba doceni podwójnie.:-)

W celu uniknięcia uszkodzeń podczas transportu owiniemy Twój prezent w folię bąbelkową. Dla Ciebie zostaje najlepsza część – wręczenie prezentu osobie, która na to zasłużyła.;-) Wszystko to za niewielką opłatą w wysokości 8.99 zł.

Porywające za serce

Chcesz, aby Twoja książka cieszyła się bezpieczeństwem i komfortem w podróży? Za dopłatę 12.49 złoty Waszą książkę zapakujemy do przyjaznego dla środowiska opakowania, dzięki któremu uczynicie klika przyjemności dla siebie oraz natury:

Dostawa na wskazany adres: książki dotrą bez uszkodzeń

Aby uniknąć wszelkich uszkodzeń, wysyłamy nasze książki w specjalnie do tego celu zaprojektowanych opakowaniach z 3-warstwowej tektury falistej. Przedłużone krawędzie opakowania zapewniają maksymalną ochronę przed zniszczeniem książki w transporcie, chroniąc jej najbardziej narażone na uszkodzenia części – rogi i grzbiet.

Nie martw się, jeżeli zauważysz, że książki zostały uszkodzone podczas transportu. Skontaktuj się z nami- wspólnie rozwiążemy ten problem.

To byłoby na tyle o pakowaniu i wysyłce. Może Cię też zainteresować:

Przewodnik zakupów


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 31975 punktów

Copyright ©2008-23 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Wszystkie książki świata w jednym miejscu. I co więcej w super cenach.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: