You Had Me at Hola

Kod: 25025760

You Had Me at Hola

RITA(R) Award Winning author Alexis Daria brings readers an unforgettable, hilarious rom-com set in the drama-filled world of telenovelas--perfect for fans of Jane the Virgin and Th

48.74

Zwykle: 58.75 zł

Oszczędzasz 10.02 zł

Dostępność:

50 % szansaOtrzymaliśmy informację, że książka może być ponownie dostępna. Na podstawie państwa zamówienia, postaramy się książkę sprowadzić w terminie do 6 tygodni.
Przeszukamy cały świat

Powiadomienie o dostępności

Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Powiadomienie o dostępności

Powiadomienie o dostępności


Akceptacja - Zgłaszając nam chęć otrzymania powiadomienia, akceptujesz warunki Regulaminu

Będziemy sprawdzać dostępność książki za Ciebie

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać od nas powiadomienie,
gdy książka będzie dostępna. Proste, prawda?

Więcej informacji o You Had Me at Hola

Za ten zakup dostaniesz 29 punkty

Opis

RITA(R) Award Winning author Alexis Daria brings readers an unforgettable, hilarious rom-com set in the drama-filled world of telenovelas--perfect for fans of Jane the Virgin and Th

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Fiction & related items Romance Adult & contemporary romance

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

48.74

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-20 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: