Six of Crows

Kod: 09541923

Six of Crows

Autor Leigh Bardugo

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

40.69

Zwykle: 50.21 zł

Oszczędzasz 9.52 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy do 4 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Six of Crows

Za ten zakup dostaniesz 22 punkty

Opis

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Fantasy & magical realism (Children's / Teenage)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

40.69

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 17375 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: