Six of Crows

Kod: 09541923

Six of Crows

Autor Leigh Bardugo

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

32.97

Zwykle: 38.70 zł

Oszczędzasz 5.73 zł


Dostępna u dostawcy
Wysyłamy za 3 - 7 dni
Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Bon podarunkowy: Radość gwarantowana

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Six of Crows

Za ten zakup dostaniesz 19 punkty

Opis

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

Szczegóły książki

Kategoria Książki po angielsku Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Fantasy & magical realism (Children's / Teenage)

Zniżka dla
uczniów, studentów
i nauczycieli

32.97

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Copyright ©2008-21 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: