Informacja o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych / Libristo.pl

Informacja o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażasz zgodę na to aby firma Libristo Media s.r.o. przetwarzała Twoje dane osobowe w celu wysyłania wiadomości biznesowych i do innych działań marketingowych w stosunku do Twojej osoby.

Tą zgodę możesz kiedykolwiek odwołać i wiadomości biznesowe nie będą do Ciebie wysyłane. Bliższe informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz poniżej.

1. WARUNKI I DANE KONTAKTOWE ZARZĄDCY

Administratorem Twoich danych kontaktowych jest firma Libristo Media s.r.o. z siedzibą na adresie:Sychrov 55, 755 01 Vsetín , numer identyfikacyjny: 04448367 . Spółka jest zarejestrowana w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Ostrawie, oddział C, plik 63649 (zwany dalej "administratorem").

Dane kontaktowe administratora: adres korespondencyjny: Libristo.pl - FROGMAN, Popiełuszki Jerzego, bł. ks. 28, 59-921 Sieniawka, adres poczty elektronicznej: info@libristo.pl, telefon (32) 444 93 66.

Administrator nie wyznaczył inspektora do ochrony danych kontaktowych.

PRAWNY POWÓD DO PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podstawą prawną do przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja wyrażona zgoda administratorowi na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu artykułu 6 ust. 1 punktu b) rozporządzenia (WE) nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych oraz uchylające dyrektywę 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie w sprawie ochrony danych osobowych)( zwany dalej "rozporządzeniem").

CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wysyłanie wiadomości biznesowych i wykonywanie innych działań marketingowych w stosunku do Twojej osoby.

Ze strony administratora nie dochodzi do osobistego automatycznego podejmowania decyzji w rozumieniu art. 22 rozporządzenia.

CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH

Okres, w którym twoje dane osobowe będą przechowywane przez administratora, to cztery lata, rozpoczynając od momentu wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (w tym celu), ale najpóźniej do momentu odwołania wyrażenia zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych (w tym celu).

INNI ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH

Innymi odbiorcami Twoich danych osobowych będą osoby wyznaczone do świadczenia usług marketingowych dla administratora a także firmy dostawcze.

Administrator nie zamierza sprzedawać Twoich danych osobowych do krajów trzeciego świata (do krajów poza UE) lub do międzynarodowych organizacji.

PRAWA PODMIOTÓW DANYCH

Zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie, masz prawo zażądać od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, prawo do zmiany lub usunięcia Twoich danych osobowych, do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych.

Masz prawo kiedykolwiek wycofać swoją zgode na przetwarzanie danych osobowych przekazanych administratorowi. Jednakże nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody. Możesz odwołać swoją zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@libristo.pl

Jeśli przypuszczasz, że podczas przetwarzania danych osobowych został naruszony lub jest naruszany przepis o przetwarzaniu danych osobowych masz prawo do złożenia skargi do organu nadzoru.

Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych. Podanie danych osobowych nie jest wymogiem prawnym ani umownym i nie jest wymogiem niezbędnym do zawarcia umowy.

Masz w każdej chwili prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach bezpośredniego marketingu, w tym profilowania, jeśli profilowanie dotyczy tego marketingu bezpośredniego. Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego, Twoje dane osobowe nie będą już przetwarzane do tych celów.

Przewodnik zakupów


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomat 12,99 ZŁ 30584 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieCookies


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: