Tak dobří, že vás nepřehlédnou

Kod: 19244520

Tak dobří, že vás nepřehlédnou

Autor Cal Newport

Merminate w życiu zawodowym? Nie wiecie Państwo, które Praca przyniosłaś satysfakcję i spełnienie? Zwłaszcza w poszukiwaniu, nie odwracaj przewodzonej rady do "podążania za moją pasją" i "rób to, co kochasz". Ta pozycja to nie tyl ... więcej

45.40

Zwykle: 59.59 zł

Oszczędzasz 14.20 zł


Dostępna w małych ilościach
Wysyłamy do 48 godzin

Potrzebujesz więcej egzemplarzy?Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości egzemplarzy, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić ich dostępność.


Dodaj do schowka

Zobacz książki o podobnej tematyce

Podaruj tę książkę jeszcze dziś
  1. Zamów książkę i wybierz "Wyślij jako prezent".
  2. Natychmiast wyślemy Ci bon podarunkowy, który możesz przekazać adresatowi prezentu.
  3. Książka zostanie wysłana do adresata, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Wzór bonu podarunkowegoDowiedz się więcej

Więcej informacji o Tak dobří, že vás nepřehlédnou

Opis

Merminate w życiu zawodowym? Nie wiecie Państwo, które Praca przyniosłaś satysfakcję i spełnienie? Zwłaszcza w poszukiwaniu, nie odwracaj przewodzonej rady do "podążania za moją pasją" i "rób to, co kochasz". Ta pozycja to nie tylko mit romantyczny, ale jest bezpośrednio niebezpieczny - prowadzi do przewlekłych wahań i niepokoju, gdy tylko sen nieuchronnie spotyka się w betonową ścianę rzeczywistości. Cal Newport ma lepszą radę: poczucie pracy szczęścia nie przyniesie ci "prawej, wymarzonej pracy", ale twoje umiejętności i potrzeby na rynku pracy. Książka oddalają dziesięciolecia wielokrotnej porady kariery i pokazuje, że możesz nawet zbudować swoje idealne zadania. A przede wszystkim nauczy cię, jak pracować z stopniowymi krokami. W książce dowiesz się między innymi: Dlaczego wysiłek jest poszukiwanie pracy na podstawie szkodliwego podniecenia. Jaki rynek pracy robisz i jakie wynika z niego. Czym jest kapitał kariery i jak zbudować celowo. Że świetna robota zazwyczaj ma trzy główne cechy: jest kreatywne, stosujesz swój wpływ dzięki temu i masz kontrolę nad swoją pracą. Jak poszukać nowych możliwości stosować system "mały zakład". Jaka jest zasada wzroku i tego, co idziesz do mistrzostw w swojej dziedzinie. Jakie pułapki czekają na Cię na drodze do większej kolekcji pracy i jak ich uniknąć. O autorze. Cal Newport jest profesorem informacji na Uniwersytecie Georgetown, świata udanego blogera i autora kilku bestsellerów w dziedzinie rozwoju osobistego. W Republice Czeskiej wygrał rząd książki głębokiej pracy (2016).

Tłumaczenie automatyczne   |   Oryginalny tekst (Czeski)

Szczegóły książki

Kategoria Knihy v češtině Populárně naučná pro dospělé Kariéra Sebezdokonalování

45.40

Ulubione w innej kategorii


250 000
zadowolonych klientów

Od roku 2008 obsłużyliśmy wielu miłośników książek, ale dla nas każdy był tym wyjątkowym.


Paczkomaty 8,99 ZŁ 17343 punktów

Copyright ©2008-22 libristo.pl Wszelkie prawa zastrzeżonePrywatnieMapa strony


Konto: Logowanie
Jak zawsze, jesteśmy tutaj. Obsługa klienta oraz dostawa paczek bez ograniczeń.

Koszyk ( pusty )

Kup za 299 zł i
zyskaj darmową dostawę.

Twoja lokalizacja: